KMG Krav Maga Kraków

| Najskuteczniejszy system samoobrony

Krav Maga Global

Następca mistrza — Eyal Yanilov

Eyal rozpoczął naukę Krav Magi w 1974 roku, w wieku 15 lat, pod okiem twórcy systemu, Imiego Lichtenfelda. Bardzo szybko okazało się, że jest niezwykle utalentowany, zarówno jako uczeń, jak i instruktor. Powołany przez Mistrza do roli nauczyciela instruktorów oraz doświadczonych studentów stał się w końcu Jego najbliższym asystentem. Jest jedyną osobą na świecie, której Imi osobiście nadał unikalny „Founder’s Diploma of Excellence” oraz bezprecedensowy tytuł Expert 8 – najwyższy tytuł Krav Maga. Imi i Eyal napisali wspólnie szereg książek skierowanych do sektora cywilnego i przedstawiających w przystępny sposób zasady Krav Magi. Wkrótce po tym, jako szef Izraeskiego Stowarzyszenia Krav Maga, Eyal stworzył zaktualizowany program Krav Magi, a następnie przetransformował go w zorganizowany, formalny system zbudowany na zasadach oraz unikalnych metodach instruktorskich. Obok jego działań ukierunkowanych na rozpowszechnianie Krav Maga wśród cywili, Eyal szkolił również antyterrorystyczne jednostki Izraela, stosując zasady walki wręcz zaczerpnięte z programu Krav Magi.

Eyal Yanilov – Krav Maga Master III

W kolejnym etapie Eyal zaczął podróżować na całym świecie i uczyć Krav Magi w wielu krajach. W Stanach Zjednoczonych i Europie, zarówno cywili jak i jednostki wojskowe oraz służby specjalne. Aby uczynić Krav Magę naprawdę popularną na świecie, stworzył IKMF (International Krav Maga Federation), pracując jako jej dyrektor, jednocześnie z ogromnym wsparciem Imiego. W istocie, Eyal osobiście wyszkolił pierwsze pokolenie instruktorów Krav Maga na świecie.

Od śmierci Imiego w 1998 roku, Eyal wziął na siebie odpowiedzialność za rozwój systemu. W 2010 roku utworzył KMG – Krav Maga Global. Kontynuuje szkolenie instruktorów i personelu na świecie, a także stworzył globalną infrastrukturę pozwalającą na rozpowszechnianie systemu. Obecnie, pod jego osobistym nadzorem, KMG Global Team – elitarny zespół najwyższej rangi instruktorów – popularyzuje Krav Maga w coraz większej ilości krajów.
Metody nauczane przez Eyala i Jego zespół używane są nie tylko przez cywilów trenujących Krav Magę. Zostały zaadaptowane przez wojsko, policję i jednostki specjalne na całym świecie jako preferowany system walki wręcz.
Dziś Krav Maga Global korzysta z doświadczeń zebranych podczas pracy na świecie, jednak z dumą kultywuje i promuje autentyczną, moralną i profesjonalną drogę, którą wybrał i uczył twórca Krav Magi, Imi Lichtenfeld.

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła  może reprezentować Krav Maga Global Polska